Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /autoinstalator/joomla/templates/meet_gavern/lib/menu/GKBase.class.php on line 114

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /autoinstalator/joomla/templates/meet_gavern/lib/menu/GKHandheld.php on line 76
Baza pomocy dydaktycznych uzupełniona!
Menu główne

Z radością informujemy, że nasza baza pomocy dydaktycznych została uzupełniona i zawiera już propozycje do każdej katechezy. Oferta obejmuje klasy 1-6 szkoły podstawowej, klasy 1-3 gimnazjum oraz 1-3 liceum/technikum. Pomoce dydaktyczne i ciekawe linki internetowe zostały przypisane do poszczególnych tematów lekcyjnych według podręczników do nauczania religii pod redakcją ks. prof. Stanisława Łabendowicza.

Poszerzona została również oferta multimedialnych pomocy dydaktycznych do tablic interaktywnych i obecnie obejmuje ok 150 różnych zadań - gier, które również zostały przyporządkowane do konkretnych katechez. 
Zapraszamy do naszej bazy pomocy dydaktycznej, a także na nasz kanał na YOUTUBE, na którym zamieściliśmy wybrane piosenki w wersji z wokalem i karaoke. Utwory pochodzą z naszych multimedialnych pomocy dydaktycznych na płytach.